+48 501 302 648 +48 501 542 942
o-nas

O nas

Tradycje firmy WODEL sięgają roku 1986, kiedy powstały pierwsze konstrukcje naszych turbin. Założeniem przedsiębiorstwa było stworzenie firmy która będzie stosowała nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne spełniające wymagania klientów. WODEL Sp.z o. o. wykorzystując tradycję, doświadczenie w produkcji turbin wodnych i nowoczesną myśl techniczną staje się znanym producentem maszyn w Polsce. Nabywcami maszyny i urządzeń są instytucje państwowe oraz prywatni przedsiębiorcy w głównej mierze z rynku krajowego. W obecnym kształcie firma działa od roku 2003 i zajmuje się kompleksowym wykonawstwem małych elektrowni wodnych. Produkujemy turbiny wodne, a także zajmujemy się budową i eksploatacją elektrowni wodnych. Posiadamy własny zakład produkcyjny, biuro konstrukcyjne , laboratorium i zespół serwisowy. W 2014 roku wyposażyliśmy i oddaliśmy do użytku nową halę produkcyjną co umożliwiło nam zwiększenie możliwości produkcyjnych i poszerzenie wachlarza usług. Świadczymy usługi w zakresie obróbki skrawaniem i konstrukcji stalowych.
 
 
Zrealizowane przez WODEL inwestycje najlepiej świadczą o wysokim poziomie technicznym, jakości wykonania, niezawodności działania oraz niskich kosztach eksploatacyjnych.

Nasza działalność

Elektrownie wodne

Maszyny i urządzenia

Obróbka skrawaniem

Konstrukcje stalowe

Cięcie termiczne

NOWOCZESNE
TECHNOLOGIE

POPRZEDZONE BADANIAMI I ROZWOJEM

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ

POŚWIADCZONA CERTYFIKATEM

WIELOLETNIE
DOŚWIADCZENIE

BUDUJĄCE MARKĘ FIRMY WODEL

ZESPÓŁ
SPECJALISTÓW

Z WIELOLETNIM STAŻEM PRACY

Ostatnie aktualnosci

OSTATNIE AKTUALNOŚCI

WODEL - wiodąca firma w regionie

W 2019 roku Urząd Marszałkowski województwa lubuskiego wydał publikację w formie prezentacji na temat tego województwa. PBiEEW WODEL Sp. z o.o. jako jedyna firma z branży OZE w województwie lubuskim miała zaszczyt zaprezentować się tuż obok innych firm wiodacych w regionie.

WODEL - solidna marka i innowacyjne rozwiązania

W kwartalniku ENERGETYKA WODNA w numerze 01/2019 ukazał się artykuł na temat działalności firmy WODEL. Serdecznie zachęcamy do lektury artykułu pt. "WODEL - solidna marka i innowacyjne rozwiązania".

 

Cały artykuł znajduje się w zakładce FIRMA - Wyróżnienia i certyfikaty

Przedsiębiorstwo Budowy i Eksploatacji
Elektrowni Wodnych WODEL Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 40
67-100 Nowa Sól
+48 501 302 648 +48 501 542 942 wodel@wodel.pl