+48 501 302 648 +48 501 542 942

Service

SERWIS

Każdy projekt traktowany jest indywidualnie. Klient może bezpośrednio kontaktować się z osoba sprawującą nadzór we wszystkich sprawach związanych z obsługą i eksploatacją maszyn. Montaży, przeglądów, napraw maszyn i urządzeń realizuje zespół specjalistów serwisantów. Gwarantujemy wykonanie usług profesjonalnie przez specjalistów różnych branż na najwyższym poziomie technicznym. Zgłoszenia serwisowe przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
 

• tel. +48 68 356 94 92

• fax. +48 68 356 94 92

• mail: wodel@wodel.pl

 

SERWIS ON- LINE

Na życzenie klienta podłączamy do sieci Ethernet system sterowania turbozespołu co umożliwia zdalny dostęp serwisu do układu sterowania. Rozwiązanie takie daje możliwość szybkiej diagnozy awarii, analizy pracy turbozespołu, korekt programu sterującego bez potrzeby przyjazdu serwisanta, a co za tym idzie, skrócenie do minimum czasów przestojów związanych z awaria.
 

CZĘŚCI TECHNOLOGICZNEGO ZUŻYCIA

Do wszystkich maszyn i urządzeń wykonujemy części technologicznego zużycia wg specyfikacji zawartej w dokumentacji techniczno- ruchowej. Większość części dostępna jest w magazynie i dostarczana do klienta firmą kurierską lub przez naszych serwisantów niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia. Stosowanie oryginalnych części zamiennych produkowanych przez WODEL daje gwarancję długiej i niezawodnej pracy, a tym samym obniża koszty eksploatacji.
 

PRZEGLĄDY, REGULACJE, REMONTY POGWARANCYJNE

Serwis WODEL wykonuje przeglądy, regulacje, remonty maszyn i urządzeń w zakresie oraz terminie ustalonym z klientem.
 

UMOWA OBSŁUGI SERWISOWEJ

Umowa obsługi serwisowej gwarantuje klientowi szybką reakcję naszego serwisu w przypadku awarii oraz preferencyjne ceny za usługi serwisowe oraz części technologicznego zużycia. Umowa serwisowa określa wszystkie wymagania klienta odnośnie szybkości rekcji serwisu w dni robocze oraz wolne od pracy w tym również świąteczne. WODEL gwarantuje reakcję serwisu natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, maksymalnie do 24 godzin, również dostawa części technologicznego zużycia realizowana jest w tym samym czasie.
 

SZKOLENIA

W czasie uruchomienia maszyn i urządzeń przeprowadzane są szkolenie obsługi obejmujące zagadnienia BHP, obsługi, konserwacji, regulacji oraz remontów. W przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych szkoleń wynikających z zatrudnienia nowych pracowników przez klienta lub podobnych sytuacji istnieje możliwość przeprowadzenia dodatkowych szkoleń przez naszych specjalistów w zakresie i terminach uzgodnionych z klientem.  

Przedsiębiorstwo Budowy i Eksploatacji
Elektrowni Wodnych WODEL Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 40
67-100 Nowa Sól
+48 501 302 648 +48 501 542 942 wodel@wodel.pl